Paslaugos

Internetinių parduotuvių kūrimas

Kuriame interneto parduotuves – efektyvius ir kokybiškus elektroninės komercijos įrankius, kurie yra skirti tam tikrų prekių ar paslaugų pardavimams internetu.

Per 10 metų sukūrėme ir ištobulinome savo el. komercijos sistemą IMPEGNO, tačiau galime sukurti visiškai naujas el. parduotuves naudodami įvairius programavimo sprendimus (dirbame su ZEND ir Symphony 2 platformomis (framework‘ais), taip pat galime dirbti ir su Cake, Codeigniter ir kitais, pagal poreikius ir klientų pageidavimą). Programuotojai, turintys 10 ir daugiau metų patirtį greitai ir kokybiškai prisitaiko prie keliamų techninių reikalavimų, todėl galime atlikti bet kokio sudėtingumo užduotis ir susidoroti su mums iškeltais iššūkiais.

Elektroninių parduotuvių kūrimas yra kasdieninis mūsų darbas, todėl labai intensyviai domimės pasaulinėmis el. komercijos tendencijomis, galime konsultuoti savo klientus ir patarti, kokie techniniai sprendimai šiuo metu yra populiariausi ir kokios tendencijos vyrauja Europoje, JAV ir viso kito pasaulio rinkose.

Kuriame interneto parduotuvių dizainą. Ypač daug dėmesio skiriame vartotojo sąsajai ir jo naudojimosi puslapiu įpročiams. UX (user experience) yra labai svarbus faktorius kuriant tiek internetinės parduotuvės dizainą, tiek tam tikras funkcijas, nes pardavimo efektyvumas priklauso iš dalies ir nuo to, per kiek žingsnių pasiekiama prekė ir virtualus krepšelis. Mūsų sukurti interneto parduotuvių dizainai yra išbaigti ir kokybiški, nes kokybė – svarbiausias mūsų darbo principas. Tik kokybiškai sukurtos el. parduotuvės įtakoja pardavimams ir reputacijai, kuri, mūsų manymu, dabar ypač svarbi, kai konkurencija Lietuvos el. komercijos kūrėjų rinkoje rimta.

Susisiekite su mumis jau dabar ir užklauskite el. parduotuvės sukūrimo kainų!

Elektroninės parduotuvės kūrimas yra gana ilgas procesas, todėl labai svarbu, kad visi darbai būtų koordinuojami profesionaliai ir sklandžiai. Sukūrus parduotuvę bendradarbiavimas tęsiamas, nes reikalingos įvairios konsultacijos ir pagalba, kurią mielai teikiame savo klientams.

Kodėl būtent IMPEGNO yra ta el. parduotuvės sistema, kurios Jums reikia? 

Susitikime, aptarkime Jūsų lūkesčius, kad galėtume sukurti tik Jums tinkančią efektyvią el. parduotuvę!

 Tel.: +370 653 50004, arba El. paštas info@impegno.lt