Paslaugos

Internetinių svetainių kūrimas

Kuriame interneto svetaines, kurios atlieka savo pagrindinę funkciją – parduoti ir reklamuoti prekės ženklą. 

Svetainėms kurti naudojame naujausias interneto technologijas, nes puikiai suprantame, kad per 2 metus jos gali morališkai pasenti, nors ir išliks išvaizdžios ir funkcionalios.

Orientuojamės į pačias naujausias interneto puslapių dizaino madas, todėl galime pasiūlyti ne tik solidžiai, bet ir šiuolaikiškai atrodančias interneto svetaines, nesvarbu, ar tai būtų turizmo agentūrai, ar buhalterinių paslaugų įmonei. Kokybė – svarbiausia! Tik kokybiškai sukurtos svetainės klientams palieka įspūdį ir šį tą pasako apie prekės ženklo rimtumą.

Susisiekite su mumis jau dabar ir užklauskite interneto svetainių kūrimo kainų!

Interneto svetainių kūrimas vyksta keliais etapais. Pirmiausiai išsiaiškiname Jūsų poreikius, ko tikitės iš svetainės, aiškiai apibrėžiame jos tikslus (parduoti prekę, pateikti informaciją ar pristatyti prekės ženklą) ir tik tada kruopščiai suplanuojame, kiek ir kokių resursų reikia. Nusprendžiame, kokie technologiniai sprendimai bus priimtiniausi.

Antras etapas – projektavimas. Suprojektuojame svetainės struktūrą, numatome funkcionalumą, vartotojo veiksmų seką svetainėje. Taip pat nusibraižome preliminarų išdėstymą (wireframe).

Trečias etapas interneto svetainės dizainas. Tai kruopštus dizainerių komandos darbas ne tik su bendru vaizdu, bet ir su smulkmenomis – mygtukais, socialinių tinklų nuorodomis, rinkodaros funkcijomis ir t.t.

Ketvirtas etapas – programavimas. IMPEGNO programuotojai yra patyrę savo amato meistrai, todėl galime suprogramuoti bet kokio sudėtingumo svetainę.

Penktas etapas – svetainės patalpinimas privačiame serveryje ir testavimas kartu su klientu. Tik gerai ištestavę interneto puslapį, paleidžiame jį viešai – jokių skubių darbų ir paleidimų penktadienio vakarais. Geriau kliento lankytojai dar vieną dieną pamatys užrašą „Under construction“, negu sugriuvusią naują svetainę.

Šie penki etapai leidžia mums sukurti itin kokybiškas ir patikimas interneto svetaines, kurios tarnauja klientui, o ne atvirkščiai.

Susisiekite su mumis. Mums reikia susitikti, kad galėtume išklausyti Jūsų poreikius jau rytoj!
 

Mūsų sukurtų svetainių pavyzdžius rasite darbų galerijoje