Paslaugos

Virtualaus verslo vystymas

IMPEGNO yra ne tik el. parduotuvių ir rezervacinių sistemų kūrėjai, bet ir patyrę elektroninio verslo vystytojai. Virtualaus verslo vystymas – tai kompleksas įvairių paslaugų, kurios turi vieną tikslą – kuo efektyviau valdyti internetinį verslą. Tai įvairūs tyrimai, pardavimų strategijos, konsultacijos, techniniai sprendimai, siekiantys užtikrinti kuo efektyvesnį komandos, atsakingos už el. komercijos projektą, darbą.

Kiekvienas el. verslas yra labai individualus ir unikalus savo tikslais, strategijomis, pardavimų politika ir technologiniais sprendimais. Ar pasiseks? Kada atsipirks? Kiek žmonių turi dirbti? Kaip organizuoti puikų klientų aptarnavimą? ... ir dar 100 klausimų apie virtualaus verslo valdymą galime atsakyti mes. Esame patyrę virtualaus verslo kūrėjai, nuolatos susiduriantys ne tik su technine el. komercijos procesų puse, bet ir su klientų apmokymu. Galime tiek parodyti visas savo sukurtos sistemos valdymo būdus, tiek paaiškinti, kaip dėl techninių sprendimų gerėja verslo našumas.

Virtualaus verslo vystymo paslauga teikiama ne tik naujoms, bet ir jau kurį laiką gyvuojantiems el. komercijos projektams. Vykdomas virtualaus verslo optimizavimas ir analizė.

Kodėl virtualaus verslo vystymą reiktų patikėti IMPEGNO specialistams?

 

Susisiekite su mumis ir aptarkime verslo vystymo paslaugas gyvai.

 Tel.: +370 653 50004, arba El. paštas info@impegno.lt