Paslaugos

Žmogiškųjų išteklių nuoma

Žmogiškųjų išteklių nuoma IT rinkoje yra gana dažnas reiškinys, nes dažnai susiduriame su projektais, kuriems reikalingas išskirtinis dėmesys. Viskas vyksta labai paprastai – sudaroma reikalingų darbuotojų grupė ir išnuomojama Klientui tam tikram laikui ir tam tikram projektui. Darbuotojai nėra atleidžiami, jie dirba, kaip dirba, gauna visas socialines garantijas ir darbo sutartyse numatytus atlyginimus, tiesiog jų darbas priklauso Klientui ir jo vykdomiems projektams. Jokie kiti projektai šiems darbuotojams nėra duodami, nebent išnuomojami 0,5 etato, kas būna gana retai. Darbuotojai prie projekto dirba keletą mėnesių. Atlikę darbus jie grįžta prie reguliarių įmonės darbų ir užduočių. Tai gera proga pakeisti darbo pobūdį, išvengti rutinos, įgauti naujos patirties dirbant su kitokio pobūdžio projektais, susipažinti iš arti su Kliento aplinka ir verslo sritimi.

IT darbuotojų nuoma Lietuvoje yra dar gana retas reiškinys, nes nėra labai daug kompanijų, kurios galėtų dirbti tokiu būdu. Nepaisant gana lėto šios paslaugos vystymosi, didėja tiek poreikis, tiek pasiūla.

Šiuo metu galime pasiūlyti šių darbuotojų nuomą:

Visi darbuotojai yra patyrę ir turintys apie 10 metų patirtį sudėtingų projektų atlikime, todėl Klientas gauna iš tiesų labai kvalifikuotą darbo jėgą, kuri gali susitvarkyti ir su didžiausiais iššūkiais, bei spręsti sudėtingus uždavinius ir problemas.

IT žmogiškųjų išteklių nuomos nauda:

Vienas iš didžiausių privalumų nuomojantis IT darbuotojus yra tai, kad jų komanda yra lengvai formuojama, jie jau yra susidirbę ir gali nesunkiai spręsti kylančius konfliktus tarpusavyje, tuo tarpu naujai surinktos komandos efektyviai dirbti pradeda ne iš karto.

IMPEGNO darbuotojai yra savo sričių profesionalai. Jie dirba prie pačių įvairiausių sudėtingų projektų, todėl naujai suformuota komanda iš karto gali efektyviai ir našiai dirbti, pagerindama projektų įgyvendinimo terminus.

Svarstote apie IT žmogiškųjų išteklių nuomą? Pasikalbėkime apie Jūsų poreikius ir mūsų galimybes.

Tel.: +370 653 50004, arba El. paštas info@impegno.lt