Paslaugos

SMS ir naujienlaiškių reklama

IMPEGNO kuria sudėtingus el. komercijos projektus, taip pat ir kelionių rezervavimo sistemas, kurių tikslas – efektyviai parduoti teikiamas paslaugas klientams. Pačios sistemos susideda iš kelių dalių, kurių viena yra skirta interneto rinkodarai. Tai tiesioginių pardavimų skatinimo įrankiai – SMS reklamos valdymas ir naujienlaiškių reklama.

Esant poreikiui šios abi sistemos gali būti sukuriamos kaip projekto dalis, apjungiant ir kitas interneto rinkodaros priemones. Taip pat dalis funkcijų gali būti vykdoma su specialiais partneriais, kurie skiria itin daug resursų SMS ir naujienlaiškių reklamos sprendimų tobulinimui. IMPEGNO projektų vadovai užsiima šio tipo reklamos kampanijų koordinavimu ir konsultacijomis, jei yra poreikis.

SMS reklama – puikus būdas pasiekti klientus mobiliuoju telefonu ir pranešti apie vykdomą specialią akciją, arba nusiųsti specialų personalizuotą pasiūlymą. Jei el. pašto žmonės taip dažnai netikrina, tai SMS yra paprastai perskaitomas per 15 minučių nuo jo gavimo.

Naujienlaiškių reklama yra vienas iš efektyviausių reklamos kanalų ir pardavimo skatinimo kampanijų. Tinkamai suformuluotas pasiūlymas, nusiųstas tikslinei auditorijai, paskatina pardavimus ir užtikrina verslo sėkmę. Kaip tinkamai tokius pasiūlymus formuoti ir siųsti, gali patarti IMPEGNO atstovai. Taip pat gali prireikti ir tam tikrų technologinių sprendimų, pavyzdžiui klientų kontaktų duomenų bazių valdymas, specifinės efektyvumo ataskaitos, kliento elgesio tyrimai ir t.t.

Tiek SMS, tiek naujienlaiškių reklamos kampanijos turi būti sekamos, matuojamas jų efektyvumas, reaguojama į netikėtai susiklosčiusias situacijas ar problemas. Tai žinių ir patirties reikalaujantis darbas, kurį IMPEGNO atlieka su mielu noru. Per dešimtmetį esame susidūrę su daugybe reklaminių kampanijų, kurios buvo ir veiksmingos, ir neefektyvios. Analizavome rezultatus, darėme atitinkamas išvadas ir rinkodaros įrankius kūrėme tik su vienu tikslu – reklama turi būti kaip įmanoma efektyvesnė, lengviau valdoma, analizuojami rezultatai. Puikiai išmanome interneto reklamos rinką, todėl pasiūlysime tai, ko Jums reikia.

Susisiekite su mumis ir pristatysime SMS ir naujienlaiškių reklamos sprendimus išsamiau.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt