Paslaugos

Socialinių tinklų strategija

IMPEGNO specialistai specializuojasi ne tik sudėtingų sistemų kūrime, bet ir įvairiose rinkodaros srityse. Viena jų yra interneto rinkodara ir socialiniai tinklai. Mūsų specialistai gali pateikti išsamias strategijas, kaip Jūsų verslas turėtų reklamuotis įvairiuose socialiniuose tinkluose – Facebook, LinkedIn, Twitter, Vkontakte ir kituose.

Kuriant Jūsų turizmo verslo ar elektroninės parduotuvės svetainės dizainą, iš karto reiktų numatyti tam tikrus socialinių tinklų leidžiamus įskiepius – „Patinka“ ar „Rekomenduoti“ mygtukus, komentarus ir atsiliepimus prisijungus su Facebook ar Twitter paskyra, automatinius socialinių tinklų atnaujinimus apie tam tikro vartotojo veiklą interneto svetainėje ir t.t. Techninių priemonių yra gana nemažai, į kurias kiekvienas interneto rinkodaros specialistas turėtų atkreipti dėmesį.

Kartu su partneriais galime organizuoti reklamą socialiniuose tinkluose, įvairius konkursus, fanų lojalumo akcijas, žaidimus, loterijas, apklausas ir t.t.

Socialiniai tinklai užima svarbią poziciją organizuojant interneto verslą, nesvarbu, ar tai buhalterinės paslaugos, ar turizmo rinka ar el. parduotuvė. Socialinių tinklų technologinis išmanymas yra didelis privalumas, o sugebėjimas įtraukti vis naujus ir naujus vartotojus – vienas iš efektyviausių pardavimų skatinimo ir reputacijos gerinimo būdų. IMPEGNO specialistai naujiems klientams teikia konsultacijas ir socialinių tinklų akcijų paslaugas bendradarbiaudami su rinkos lyderiais, todėl paslaugų kokybė yra aukščiausia, o sukurtos kampanijos – efektyvios.

Norite daugiau sužinoti, ko socialinių tinklų srityje gali padėti IMPEGNO? Susisiekite su mumis ir pristatysime savo žinias ir patirtį išsamiau.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt