Paslaugos

SEO – optimizavimas paieškos sistemoms

Interneto svetainių kūrimas – daugialypis procesas, kuris apima ne tik dizainą, programavimą, vartotojo sąsąją, socialinių tinklų funkcijas, bet itam tikrus interneto rinkodaros elementus. Vienas iš jų yra SEO (Search Engine Optimization) Optimizavimas paieškos sistemoms. Paprastai kalbant tai yra interneto puslapio pritaikymas visiems paieškų sistemų keliamiems reikalavimams, kad puslapis būtų rodomas kuo aukščiau.

Kokie tai reikalavimai? Pirmiausia, tai taisyklingas HTML kodas, kuris leidžia puslapiui užsikrauti naršyklėje kaip įmanoma greičiau. Kitas svarbus SEO momentas – leidimas paieškos robotams pasiekti visus puslapius svetainėje. Esant sudėtingai elektroninei parduotuvei ar viešbučių ar kelionių rezervacijos sistemai, kai kuri informacija yra slapta, jos negalima rodyti ne tik paieškai, bet ir kai kuriems darbuotojams iš tos pačios įmonės. Šis saugumo momentas yra sprendžiamas uždraudžiant paieškų robotams patekti į tam tikrus puslapius. Tai reikalauja specifinių techninių žinių ir patirties, nes neteisingas kodas gali uždrausti ir viešąją informaciją. Dar vienas svarbus paieškos reikalavimas yra teisinga nuorodų struktūra. Nuorodoje turi atsispindėti raktinis žodis, kuris charakterizuoja konkretų puslapį. Adresai negali būti per ilgi, tad reikalingi tam tikri sprendimai, kurie palengvina adresų sukūrimą tiek automatiškai, tiek rankiniu būdu. Dar vienas reikalavimas yra turinys puslapyje. Jei tai el. parduotuvė, turinys būna gana skurdus,  tada tenka surasti tam tikrų sprendimų, kurie leidžia sugeneruoti turinį iš kitų puslapių. Vidiniai puslapiai turi turėti nuorodas į kitus susijusius vidinius puslapius. Susiduriame su daugybe techninių detalių, kurios reikalauja atitinkamos kompetencijos. IMPEGNO specialistai nuolatos dirba, kad kuriamos sistemos kaip įmanoma labiau atitiktų nuolat besikeičiančius paieškos reikalavimus.

Taip pat konsultuojame išorinio SEO klausimais, dirbame su patikimais partneriais, kurie puikiai išmano Lietuvos ir užsienio šalių SEO rinkas ir gali pasiūlyti efektyvius sprendimus. Išorinis SEO – tai nuorodų tinklo kūrimas ir papildoma puslapio reklama.

Kurdami naują sistema, konsultuojame klientus SEO klausimais, nes būtina numatyti kai kuriuos svarbius momentus dar kuriant interneto rinkodaros strategiją.

Susisiekite su mumis ir apie SEO papasakosime plačiau.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt