Paslaugos

Darbas su sistemomis

IMPEGNO kuria įvairias verslo valdymo sistemas – viešbučių rezervavimo, kelionių rezervavimo, el. komercijos ir dar daug skirtingų verslo sistemų, kurios turi vieną tikslą – efektyviau organizuoti darbo procesą, greitai prieiti prie reikalingų klientui duomenų, juos analizuoti ir panaudoti. 10 metų patirtis ir didelė profesionalų komanda sukūrė efektyvias sistemas – tai paliudija ne vienas patenkintas klientas Lietuvoje ir užsienyje. Nepaisant to, vien tik puikiai veikianti sistema negali tapti efektyvaus darbo garantu. Darbuotojas, kuris naudojasi sistema turi puikiai ją išmanyti, laisvai su sistema dirbti ir žinoti visas sistemos galimybes, kad galėtų ja pasinaudoti nestandartinėse situacijose.

Tam, kad darbuotojai galėtų naudotis visomis jiems leidžiamomis funkcijomis (dėl saugumo lygių, kai kurios funkcijos gali būti prieinamos ne visiems darbuotojams), reikalingos specialios konsultacijos ir mokymai.

IMPEGNO kuriamos sistemos yra nuolatos atnaujinamos, keičiasi jų funkcionalumas pagal besikeičiančius verslo poreikius. Dėl to bent kartą metuose rekomenduojama sudaryti sąlygas konsultacijoms apie sistemų darbą. Jų metu darbuotojai gali laisvai klausti rūpimų klausimų dėl naudojimosi sistema, gauti atsakymus iš karto. Taip pat IMPEGNO atstovai gali padėti su tam tikrų procesų valdymu, išsiaiškinti, kokios kyla problemos ar trukdžiai, kad dar labaiau galėtų ištobulinti sistemą, panaikinti nereikalingus funkcinius žingsnius ir išspręsti nemažai problemų.

Nauji darbuotojai paprastai yra apmokomi prieš naudojantis sukurtomis sistemomis, tačiau jiems gali kilti įvairių klausimų ne tik iš verslo, bet ir techninės pusės – mielai pasiruošę juos konsultuoti ir padėti.

Būsimiems klientams taip pat galime suteikti praktinę konsultaciją, kaip dirbti su mūsų sistemomis, kad galėtų įsitikinti, jog tai tikrai efektyvus darbo įrankis, nereikalaujantis išskirtinių žinių ir specialių mokslų.

Susisiekite ir aptarsime konsultacijos apie darbą su IMPEGNO sistemomis detales.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt