Paslaugos

Sistemų integracijos

IMPEGNO komanda kuria turizmo, viešbučių rezervavimo, el. komercijos sistemas jau dešimtmetį, todėl yra patyrusi ir kompetentinga. Skirtingi projektai su skirtingais tikslai ir iššūkiais suteikia itin vertingų žinių apie verslą, kuriam sistema yra kuriama, o žiniomis būtina dalintis su kitais.

Konsultacijos apie sistemų integravimą yra specifinė paslauga, skirta klientams, kurie savo versle nori pasiūlyti specifinius kompleksinius sprendimus. Tai reiškia, kad vienu metu bus dirbama su keliomis skirtingomis sistemomis ir skirtingais duomenimis. Verslo valdymo sistemos paprastai būna sukuriamos gana autonomiškos, tad jų bendravimas viena su kita kartais gali būti problematiškas. Dėl to IT skyriaus darbuotojams ir vadovams yra pateikiama išsami medžiaga ir informacija, kaip reikėtų integruoti skirtingas sistemas, kad kuo efektyviau išnaudotų visus turimus resursus – tiek technologinius, tiek žmogiškuosius.

Kodėl tokia konsultacija yra reikalinga?

Konsultacijos metu atsakomi esminiai klausimai apie sistemų integravimą ir jų tolimesnes perspektyvas. Pavyzdžiui, Klientas turi įsigijęs el. komercijos, sandėliavimo, projektų valdymo, CRM ir buhalterines programas iš skirtingų tiekėjų. Kaip jas išnaudoti efektyviai, sujungti ir priversti dirbti ir padėti darbui, o ne gaišinti darbuotojų laiką, gali tik profesionalai.

IMPEGNO ir yra tie profesionalai, kurie ŽINO, kaip sistemos yra integruojamos, todėl gali visus procesus paaiškinti suinteresuotų darbuotojų grupėms.

Konsultacija yra reikalinga ir vadovams bei finansininkams, kad šie galėtų susipažinti su sistemų integracijos efektyvumu ir ateities perspektyvomis. Tai reiškia, vadovams ir finansininkams yra pateikiami būsimųjų investicijų mastai, pristatomos galimos problemos, dėl kurių galimi nuostoliai ar neplanuotos išlaidos, įvertinami ir kiti rizikingi faktoriai.

IT specialistams konsultacija yra itin naudinga, nes jos metu pateikiama ne tik sistemų integravimo problematika, bet ir IT resursų optimizavimo gairės, paaiškinamos galimybės naudotis debesų kompiuterijos privalumais.
Sistemų integravimas yra kasdieninis IMPEGNO darbas, todėl patirtis ir žinios yra ne teorinė, o praktinės – realiai galinčios padėti vystyti verslą, savo darbui naudojantį skirtingas verslo valdymo programas.

Susisiekite su mumis. Visada esame pasiruošę konsultuoti, kaip sistemų integravimas padeda Jūsų verslui.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt