Paslaugos

Turizmo paslaugos

IMPEGNO turizmo sistemų kūrimo srityje dirba jau daugiau nei 10 metų. Per šį laikotarpį sukurta daugybė įvairių IT produktų turizmo rinkai, todėl drąsiai galime teigti, kad esame šios srities žinovai. Daugelis iššūkių, kuriuos įveikėme kurdami IT sistemas yra susiję su besikeičiančiomis verslo sąlygomis. Dėl to esame tikri, kad puikiai išmanome ir turizmo verslą. Konsultacijos apie turizmo paslaugas ir IT sprendimų panaudojimą yra viena iš pirmųjų paslaugų, kurias teikiame naujiems klientams.

Paslaugos esmė paprasta – pateikiame klientui išsamų tyrimą ir analizę, kokių IT priemonių jam reikia, norint išvystyti savo verslą turizmo rinkoje. Taip pat konsultuojame, kaip verslo plėtra gali būti automatizuota, kaip naudojimasis tam tikromis profesionaliomis turizmo paslaugų sistemomis gali padėti dirbti efektyviau ir paprasčiau. 

Kam reikalinga ši paslauga? Kodėl negalima jos praleisti ir iš karto pereiti prie IT sistemų kūrimo? Šį klausimą užduoda daugybė klientų. Atsakymas paprastas – konsultacijos metu yra paaiškinami turizmo verslo mastai ir priemonės, pristatomi pagrindiniai darbo principai. Pateikiama informacija, ko reikia, norint išvystyti savo verslą turizmo rinkoje. Taip pat konsultuojame, kaip verslo plėtra gali būti automatizuota, kaip naudojimasis tam tikromis profesionaliomis turizmo paslaugų sistemomis gali padėti dirbti efektyviau ir paprasčiau. 

Esame suinteresuoti ilgalaike perspektyva, todėl konsultacijos metu bandome išsiaiškinti ir kliento ketinimus. Jei tai nėra visiškai rimti ketinimai, paaiškiname klientui, kad plėtros laikotarpis gali būti sudėtingas ir reikalaujantis papildomų resursų bei išteklių. Taip pat stengiamės paaiškinti numatomų investicijų svarbą, besikeičiančias rinkos sąlygas, priklausomybę nuo sezoniškumo ir t.t.

Jei reikia patarimo, kaip per optimaliausią laiką išvystyti turizmo verslą – susisiekite su mumis. Visada esame pasiruošę rimtai konsultacijai.

Tel.: +370 653 50004, arba El. paštas info@impegno.lt