Paslaugos

Elektroninei komercijai skirtų prototipų kūrimas

El. komercijos projektai, kaip ir visi kiti sudėtingi ir aukšto lygio projektai ir įrankiai, reikalauja daug pastangų, kruopštumo ir smulkmeniškumo. Viena detalė gali nulemti pardavimų statistiką į teigiamą ar neigiamą pusę, todėl sistemos veikimas turi būti nepriekaištingas. Siekiant užtikrinti elektroninės komercijos projekto funkcionalumą ir efektyvumą, būtina pagrindines funkcijas išbandyti realiu laiku. Šiuo tikslu yra kuriami el. komercijos sistemų prototipai (wire-frames), kurie leidžia klientui įsitikinti sistemos veikimo principais.

El. komercijai skirtų prototipų kūrimas apima puslapio išorinę ir vidinę dalį su didžiaja dauguma funkcijų – mygtukų, laukų, kitų funkcinių elementų. Tokiu būdu galima matyti, kaip atrodys projektas, kaip juo naudosis lankytojas, kaip jį administruos darbuotojai.

Numatomas ir puslapio išdėstymas, kuriame suplanuojami ne tik funkciniai elementai, bet ir rinkodaros – nustatoma kur bus reklama, kaip ji bus valdoma, kur lankytojai galės prenumeruoti naujienlaiškius, registruotis, valdyti savo pirkinių krepšelį ir t.t.

El. komercijos sistemos prototipas gali būti analizuojamas UX profesionalo (User eXperience), vykdomi įvairūs naudojimosi patogumo (usability) eksperimentai siekiant kaip įmanoma pagerinti paprasto vartotojo naudojimąsi projektu. Turbūt žinote, kad el. parduotuvėse prekę pasiekti reikia per daugiausiai 3-4 pelės paspaudimus, dar tiek pat reikia galutiniam apsipirkimui. Tai itin sudėtinga užduotis, kai prekių yra labai daug, o apmokėjimo procesas yra sudėtingas (pavyzdžiui, su lizingo skaičiuokle, įvairių el. bankininkystės sistemų pasirinkimu, dovanojimu kitiems žmonėms ir t.t.).

Matydami kylančias kliūtis, IMPEGNO sistemos projektuotojai gali keisti tam tikras funkcijas, programuotojai – ieškoti papildomų techninių sprendimų.

El. komercijos prototipas yra bandomas, o išbandytas perduodamas profesionaliems dizaineriams. Jie pagal prototipą sukuria grafinius elementus ir visą aplinką, kas paprastai vadinama WEB dizainu. Tokiu būdu viskas vykdoma ir derinama su užsakovu, o taip pat ir darbai vyksta kur kas sparčiau ir efektyviau.

Prototipai yra kuriami specialia programine įranga. Vėliau jie konvertuojami į HTML kodą ir padeda programuotojams sukurti projektą ir „užvilti“ naują dizainą.

Susisiekite su mumis. Plačiau apie el. komercijos projektų prototipus pakalbėsime asmeniškai.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt