Paslaugos

Grafinis dizainas

IMPEGNO sukurti ir kuriami projektai pasižymi ne tik technologiniais sprendimais, bet ir išskirtiniu grafiniu dizainu. Savo klientams teikiame ir grafinio dizaino kūrimo paslaugas, nes daugeliu atveju jų verslas prasideda nuo interneto puslapio su el. komercijos sistema, kurią mes kuriame.

Išsiaiškinkime du terminus – WEB dizainas ir grafinis dizainas. Daug kam gali pasirodyti, kad tai vienas ir tas pats, tačiau taip nėra. WEB dizainas arba interneto puslapių dizainas apima tik paties interneto puslapio dizaino sukūrimą su visais reikalingais elementais. Grafinis dizainas yra bet kokio dizaino sukūrimas. Tai gali būti ir skrajutės, ir skelbimas Facebook puslapiui, ir verslo dovana.

IMPEGNO dizaineriai yra patyrę savo amato žinovai, todėl gali sukurti bet kokį grafinį dizainą pagal klientų pageidavimą. Aišku, turi būti duotas logotipas ir jo naudojimosi instrukcijos (brandbook), taip pat pateikiami anksčiau profesionaliai kurto firminio įvaizdžio maketai, idėjos ar buvę grafinio dizaino pavyzdžiai. Pagal juos daromi visi dizaino darbai, siekiant išlaikyti įmonės firminį stilių bei pardavimų strategiją. Nesame reklamos agentūra, todėl negalime patys nuspręsti, kaip Jums reikėtų reklamuotis. Nepaisant to puikiai žinome šiuolaikinės reklamos principus ir galime patarti, kurią vaizdinės reklamos strategiją pritaikyti.

Grafinis dizainas yra esminė tokių strategijų ir reklaminių kampanijų dalis, tad džiaugsimės galėdami jums padėti reklamuoti savo verslą ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Bendradarbiaujame su keliais patyrusiais dizaineriais, tad esant reikalui galime įvykdyti visus didelius grafinio dizaino projektus greitai ir kokybiškai (pvz., prekių katalogo dizainas ar lauko reklamų dizainas, skelbimai laikraščiuose ir t.t.).

Susisiekite su mumis ir užklauskite grafinio dizaino kūrimo paslaugos kainų.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt