Paslaugos

Įvaizdžio formavimas

IMPEGNO kūrybinės paslaugos neapsiriboja vien tik grafinio ir web dizaino kūrimu. Esame lanksti kompanija ir galime pasiūlyti kompleksines paslaugas naujiems klientams. Viena tokių paslaugų yra įvaizdžio formavimas panaudojant  vizualinės grafikos priemones.

Įvaizdžio formavimas paprastai skiriamas naujai įsikūrusiems verslams, kurie neturi savo įvaizdžio strategijos, arba norintiems ją keisti iš esmės. Pradedame nuo rinkos analizės, kliento poreikių išsiaiškinimo, tikslinės auditorijos tyrimo. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti nereikalinga informacija, tačiau kuriant firminį stilių svarbu įtikti būtent paslaugą ar produktą naudosiančiai pirkėjų grupei, o ne visiems. Dėl to renkama kiek įmanoma daugiau duomenų apie kliento veiklą ir tikslus.

Atlikus tyrimą, išsiaiškinamos pagrindinės kliento vertybės, šūkiai, tikslai (vizija ir misija). Pagal tai yra generuojamos pirmosios idėjos, kaip turi atrodyti kliento firminis stilius.

Kuriamas logotipas. Jei firminis stilius yra keičiamas, peržiūrima jau sukurto logotipo koncepcija, ieškoma būdų, kaip įgyvendinti stiliaus pasikeitimą kaip įmanoma ramiau ir be didelių investicijų. Sukūrus logotipą, jis yra pasitvirtinamas, paruošiamas prekės ženklo registracijos procesui, kuris paprastai užtrunka apie metus.

Toliau yra kuriamas firminis stilius su paruoštu logotipu – eksperimentuojama, kaip logotipas atrodys ant įvairių reklaminių objektų – verslo dovanų, spaudinių, vizitinių kortelių, marškinėlių, automobilių, lauko reklamos stendų ir t.t. Sukuriama prekės ženklo dizaino naudojimosi instrukcija – brandbook. Tai speciali instrukcija nusakanti spalvas pagal techninius parametrus, taip pat numatanti tam tikras logotipo naudojimo šalia kitų logotipų tvarka, išmatavimai. Ši knyga yra skirta ateityje su firminiu stiliumi dirbsiantiems dizaineriams ir kitų reklamos rūšių kūrėjams.

Pasitvirtinus firminį stilių belieka tik jo laikytis. Kadangi IMPEGNO teikia ir grafinio ir web dizaino paslaugas, poreikio samdyti kitų sričių specialistus nėra.

Įvaizdžio formavimui firminio stiliaus išbaigtumas turi lemiamą reikšmę, nes būtent vadovaujantis firminiu stiliumi, įmonės įvaizdis yra pristatomas internete ir spaudoje bei kitose reklaminėse ir žiniasklaidos priemonėse.

Dirbame su patikimais įvairių sričių specialistais, tad esant poreikiui konsultuojamės dėl tam tikrų specifinių įvaizdžio formavimo momentų. Glaudus bendradarbiavimas su savo srities profesionalais padeda pasiekti aukščiausią rezultatą.

Susisiekite su mumis ir užklauskite firminio stiliaus kūrimo ir įvaizdžio formavimo kainų.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt