Paslaugos

Sistemų projektavimas

IMPEGNO specialistai projektus kuria itin kruopščiai ir smulkmeniškai. Tai stambūs projektai, kurie reikalauja itin daug resursų, žmogiškųjų išteklių. Norint suvaldyti tokius projektus, jie kuriami pasitelkiant keletą būtiniausių procesų. Vienas svarbiausių yra sistemų projektavimas.

Sistemų projektavimas dažniausiai taikomas, kai dirbama su didelėmis ir nestandartinėmis sistemomis ir IT sprendimais – CRM ir kitomis verslo valdymo programomis, vidiniais socialiniais tinklais ir informacijos saugojimo sprendimais, viešbučių bei kelionių rezervacines sistemas, kuriose labai svarbi patogi vidinė sąsaja ir sistemos vartotojų veiksmai. Šios sistemos palengvina vidinių resursų panaudojimą ir optimizuoja nemažai verslo procesų įmonės viduje.

Taip pat dirbama su duomenų bazėmis ir duomenų srauto optimizavimu (bandoma, kaip sistema veiks esant dideliems funkcinių užklausų kiekiams, kitiems IT resursams). Nubraižomas puslapio prototipas ir išbandomi pagrindiniai funkciniai elementai bei veiksmai. Tai itin svarbus rimtų IT sprendimų kūrimo etapas, kuris IMPEGNO profesionalų atliekamas su ypatingu dėmesiu ir atsidavimu. Nuo tinkamo sistemos projektavimo priklauso viso verslo sėkmė ir jo vystymas.

Sistemas projektuoja specialų išsilavinimą ir žinias turintys darbuotojai, kurie numato reikalingas technines priemones pagal sistemos funkcionalumą, papildomus IT resursus, suplanuoja preliminarius darbų atlikimo terminus. Tai itin svarbi dalis ir klientui, nes jam aiškiai parodoma, kaip sistema veiks ir kokių tikslų ji sieks.
Tokios sistemos dažniausiai yra matomos tik įmonės darbuotojams ir partneriams. Galutiniai klientai šiomis sudėtingomis sistemomis nesinaudoja.

Mūsų tikslas – kurti kuo geresnes ir intuityvesnes verslo valdymo sistemas, kad vartotojai kaip įmanoma greičiau jas įsisavintų ir galėtų panaudoti 100% sistemos galimybių. Taip pat sistemos turi būti itin sparčios ir naudojančios nedaug resursų. Visa tai taip pat priklauso nuo profesionalaus sistemų projektavimo.

Susisiekite su mumis ir apie sistemų projektavimą papasakosime daugiau susitikimo metu.  

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt