Paslaugos

Web dizainas

IMPEGNO siūlo sukurti išskirtinį ir profesionalų interneto puslapio dizainą jūsų projektui. Profesionalūs ir patyrę dizaineriai parengs koncepciją, o tada sukurs naujausiomis tendencijomis ir madomis paremtą jūsų el. komercijos projekto dizainą. Jis bus patogus naudoti, stilingas, subtilus ir, žinoma, padės populiarinti jūsų prekės ženklą. Kuriamas web dizainas nesikerta su esamu įmonės firminiu įvaizdžiu.

IMPEGNO dizaineriai kuria tiek vidinį*, tiek išorinį interneto puslapių dizainą, taip pat ir užsiima smulkesniais darbais, pavyzdžiui tam tikrų reklaminių kampanijų puslapių dizaino kūrimu, interaktyvia reklama. Dirbame su patikimais partneriais, kurie gali sukurti ir paprastas reklamines antraštes.

*Vidinis dizainas yra visų uždarai naudojamų sistemų, kurios yra skirtos projektui valdyti, dizainas.


Web dizainas kuriamas keliais etapais. Pirmiausiai yra parengiama visa puslapio strategija, išsiaiškinama, kas yra galutinis vartotojas, tikslinė auditorija. Taip pat analizuojami informacijos pateikimo būdai, grafinė aplinka konkurentų puslapiuose. Antras etapas – puslapio išdėstymo schemos (wire frames). Pagal tai numatomas išorinis puslapio funkcionalumas – prisijungimo laukai, įvairūs mygtukai, sąrašai, kiti laukeliai. Tai labai svarbu, nes šiuolaikinis dizainas yra lankstus ir „tampomas“ (responsive), todėl funkciniai elementai yra vieni iš svarbiausių detalių. Trečias etapas – grafinių elementų kūrimas pagal esamą firminį stilių. Pageidautina gauti logotipo naudojimo instrukcijas (brandbook), kad dizaineriai galėtų tinkamai parinkti spalvinę gamą ir sukurti grafinius elementus. Toliau dizainas yra derinamas, koreguojamas atsižvelgiant į konstruktyvius kliento pageidavimus. Suderintas dizainas yra karpomas ir paruošiamas HTML kodas, taip pat ir CSS (tekstų stiliai ir kiti elementai). Toliau – programavimo darbai.

Visi dizaino kūrimo etapai yra prižiūrimi ir koordinuojami profesionalaus projektų vadovo, kuris atsakingas už projekto įgyvendinimo terminus ir komunikaciją su klientu. Dizaineriai su klientu bendrauja tik išskirtiniais atvejais. Taip darbas vyksta kur kas efektyviau ir našiau.

Dizaino sukūrimas užtrunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių, priklausomai nuo projekto sudėtingumo ir derinimo darbų.

Susisiekite su mumis dėl WEB dizaino sukūrimo sąlygų ir kainų.

Tel.: +370 653 50004, El. paštas: info@impegno.lt