Paslaugos

Aviabilietų rezervacinės sistemos

IMPEGNO aviabilietų rezervavimo sistema yra specifinis produktas skirtas turizmo rinkai. Užsisakusiems šią paslaugą įdiegsime savo sukurtą bilietų rezervavimo sistemą, pritaikysime specifiniams poreikiams, sujungsime su darbo procesų valdymo ir buhalterinėmis programomis, įdiegsime atsiskaitymo internetu funkcijas, apmokysime, kaip ja naudotis, kad pasiektumėte pačių aukščiausių savo tikslų.

Aviabilietų rezervavimo sistemos funkcinės dalys:

Visos funkcinės dalys darniai veikia, todėl galime pritaikyti savo sukurtą aviabilietų rezervavimo sistemą visiškai pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus, taip pat ir esamą interneto puslapio funkcionalumą.

Aviabilietų rezervavimo sistemos privalumai ir nauda:

  1.  Sistema veikia nepriekaištingai ir nepertraukiamai.
  2.  Po įdiegimo sistema nereikalauja daug techninio aptarnavimo.
  3.  Aviabilietų rezervavimo sistema yra intuityviai valdoma ir lengvai suprantama paprastiems turizmo agentūros darbuotojams.
  4.  Sistema yra lengvai integruojama su naudojamomis buhalterinėmis programomis.
  5.  Rezervavimo sistema 2,5 karto pagreitina darbą (lyginant su užsakymų priėmimu telefonu ir el. paštu), sumažina žmogiškųjų klaidų riziką.
  6.  Yra galimybė valdyti darbuotojų matomą informaciją ir naudojimąsi tam tikromis funkcijomis.
  7.  Išsami statistika parodo visų darbuotojų darbo efektyvumą.
  8.  Galimybė realiu laiku gauti informaciją apie rezervuojamus bilietus ir jų statusą.
  9.  Sistema pati generuoja reikalingus dokumentus (sutartis, sąskaitas, voučerius ir t.t.) PDF formatu.
  10.  Sistema veikia keliomis kalbomis, tarp jų ir lietuvių, rusų, anglų.

Susidomėjote mūsų sukurta ir diegiama lėktuvų bilietų rezervavimo sistema? Susisiekite su mumis ir gaukite komercinį pasiūlymą ir daugiau informacijos.

Aviabilietų rezervavimo sistemos kaina

IMPEGNO lėktuvų bilietų rezervavimo sistemos kaina priklauso nuo daugybės kriterijų, kuriuos diktuoja Jūsų poreikiai, tikslai, verslo planas. Tikslią kainą galėsime pasakyti tik nuodugniai išanalizavę Jūsų pageidavimus, susipažinę su Jūsų verslo modeliu, rinkodaros priemonėmis.

Susisiekite su mumis ir susitarkime dėl susitikimo, po kurio galėsime pateikti konkrečias sistemos ir jos diegimo darbų kainas.

 

Tel.: +370 653 50004, arba El. paštas info@impegno.lt