Paslaugos

Keltų bilietai gali būti perkami internetu

 

Kelionę keltu nusprendžia rinktis vis daugiau žmonių, ir tokio keliavimo būdo populiarumą lemia įvairios priežastys. Keliauti keltu yra patogu, galima rinktis iš daugybės siūlomų kelionės krypčių, galima pasirinkti kelionę su augintiniais, keltai pritaikyti judėjimo negalią turintiems žmonėms, ir t.t. Persikelti į kitas šalis galima ir su savo automobiliu, kas lemia dar didesnį kelionės patogumą. Jei norite, kad kelionė būtų dar patogesnė, verta pasvarstyti būtent apie tokią galimybę. Kelionė gali būti dar patogesnė, o jos kaina jums bus tikrai palanki. Keltų bilietai gali būti perkami tiesiog internetu keltų bilietai, kam  niekada netenka paskirti pernelyg daug brangaus laiko, ir įsitikinsite, kad tai padaryti bus iš tiesų labai paprasta.

Pasirinkite kelionės kryptį

Kaip ir planuojant kelionę lėktuvu ar autobusu, pirmas dalykas, kurį jums reikės padaryti – tai pasirinkti tam tikrą kelionės kryptį. Tą padaryti galėsite apsilankę keltų bilietai internetu, ir greitai galėsite pasirinkti, kokia kelionės kryptis jus domina. Nesvarbu, kur jūs planuojate keliauti: iš Klaipėdos į Kylį, keltas Klaipėda - Kylis, iš Talino į Helsinkį keltas Talinas - Helsinkis, ar dar kur kitur, šioje svetainės vietoje galėsite pasirinkti tai, kas jus domina, ir labai greitai galėsite užsisakyti kelionės bilietus. Tą padaryti bus galima neįdedant daug pastangų ir nesugaištant daug laiko. Paiešką gali pagreitinti ir tai, kad čia galima pasirinkti tam tikras jus dominančias keltų kompanijas, pavyzdžiui, Tallink, ir netrukus galėsite rasti visus šios kompanijos pasiūlymus (žinoma, ats pats galioja ir renkantis kitas keltų kompanijas).

Atsiskaitymo būdai

Pirkdami keltų bilietus internetu galėsite pasirinkti jums patogiausią atsiskaitymo būdą – sumokėti už bilietus galėsite per Swedbank, SEB, DNB, Danske Bank, Nordea, Citadele, Medicinos ir Šiaulių bankus, arba galėsite rinktis mokėjimą naudojantis Paysera arba PayPal. Bet kuriuo atveju atlikti mokėjimą galėsite vos per kelias akimirkas, ir netrukus gausite patvirtinimą apie sėkmingą atsiskaitymą. Patogus ir greitas mokėjimo būdas padeda dar greičiau susiplanuoti kelionę, taigi, visada verta pasinaudoti tokia galimybe.

Prenumeruoti naujienas – visada verta

Jei norite pirmi gauti informacijos apie įvairius keltų bendrovių pasiūlymus, tokiu atveju visada verta prenumeruoti naujienas. Tą padaryti galėsite vos per kelias akimirkas – internetinėje svetainėje tereikės įvesti savo elektroninio paštoo adresą, ir jūs jau būsite užsiprenumeravę naujienas. taip pat galite sekti informaciją Facebook socialiniame tinkalalapyje – čia taip pat galėsite rasti vertingos informacijos apie įvairius pasiūlymus.

Žinokite savo teises

Keleiviams visada rekomenduojama pasidomėti, kokios yra keliautojų teisės. Šį dokumentą galite peržiūrėti čia: http://ec.europa.eu/transport/sites/transport/files/themes/passengers/maritime/doc/summary_lt.pdf. Dokumente yra pateikiama informacija apie teises į priežiūrą ir pagalbą, apie numatomas kompensacijas susiklosčius tam tikrai situacijai, ir t.t. Kuo daugiau turėsite informacijos, tuo saugesni galėsite jaustis,  taigi, jūsų kelionė bus tikrai sklandi.

Informacija apie uostus

Informacijos apie uostus taip pat galima rasti labai greitai. Jei planuojate keliauti iš Talino uosto, paprasčiausiai galite apsilankyti čia: keltai iš Talino, ir rasite visą svarbiausią informaciją apie Talino uostą. Pateikiant informaciją apie įvairius uostus yra nurodoma, kaip nuvykti į uostą, kokios yra jo koordinatės, taip pat ir tai, ką verta pamatyti tam tikrame mieste, iš kurio vyksite keltu. Kartais tam tikro miesto uostas yra tik tarpinė stotelė keliaujant į kitas šalis, tačiau taip pat verta pasidomėti, ką galima pamatyti mieste, kuriame lankysitės – juk kartais turima šiek tiek laisvo laiko, kurį verta išnaudoti vertingai.

Keltų kompanijų sąlygos ir taisyklės

Kiekviena keltų kompanija gali būti nustačiusi savo taisykles bei sąlygas, todėl renkantis tinkamiausią keltų bendrovę galima į tai atsižvelgti. Nustatytos keltų bendrovės sąlygos ir taisyklės keltų kompanijų taisyklės ir sąlygos visada turi būti skaitomos dar iš anksto, kad vėliau nekiltų tam tikrų nesusipratimų. Kiekvienas keliautojas planuodamas kelionę turėtų išsiaiškinti, ar keltų bendrovė leis grąžinti bilietus ar pakeisti jų datą – juk ne viską galima numatyti iš anksto, taigi, verta apsidrausti. Kartais nesusipratimų kyla tada, kai keleiviai iš anksto nesusipažįsta su keltų bendrovių nustatytomis sąlygomis, tad to tikrai galima išvengti.

Keltų aprašymai

Tam tikrais atvejais yra svarbu ir tai, kokiu keltu bus keliaujama, tad  informacijos galite susirasti dar prieš užsakant kelionės bilietus. Pavyzdžiui, jei planuojate vykti iš Klaipėdos į Kylį, galėsite pasirikti vieną iš dviejų  keltų: siūlomas Athena Seaways keltas arba Regina Seaways keltas. Svetainėje rasite informacijos apie tai, koks yra siūlomas apgyvendinimas bei maitinimas, ar yra galimybė keliauti su augintiniais, ar keltas yra pritaikytas neįgaliesiems, ir t.t. taip pat yra pateikiama ir techninė informacija apie keltą.

Viešbutį rezervuokite iš anksto

Keliautojams visada rekomenduojama viešbučio kambarį užsisakyti dar iš anksto – kai numatysite, kur norėtumėte keliauti, iš karto galėsite pradėti tinkamiausių viešbučių paiešką, ir tą galėsite atlikti čia: viešbučiai. Siūlomų viešbučių pasirinkimas bus tikrai labai platus, tad visai nesvarbu, kokie yra jūsų poreikiai, rasite pačių tinkamiausių pasiūlymų. Vykdant greitąją paiešką jums tereikės pasirinkti miestą, į kurį vyksite, ir datą, kada keliausite. Labai greitai susirasite pačių geriausių pasiūlymų, kuriuos galėsite rikiuoti pagal jums svarbiausius kriterijus. Jei dar tik svarstysite, kur norėtumėte nukeliauti, ir kaina jums bus vienas svarbiausių kriterijų, dešinėje pusėje matysite, kokiuose miestuose nakvynė viešbutyje kainuoja pigiausiai, ir tai galės turėti įtakos jūsų sprendimui.

Keliaujate be automobilio?

Kelionės keltu neretai yra pasirenkamos ir dėl to, kad tai suteikia galimybę keliauti su savo transporto priemone, tačiau tokia galimybe ne visada yra pasinaudojama. Taip nutinka dėl įvairių priežasčių, ir tokiais atvejais visada gali praversti automobilio nuoma, kuria galima pasirūpinti dar iš anksto. Labai greitai galėsite susirasti tokių automobilių nuomos pasiūlymų, kurie jums būtų patys palankiausi – tereikės pasirinkti miestą, į kurį vykstate, datą ir laiką, kada norėsite pasiimti automobilį. Labai greitai jums bus pateikti automobilių nuomos pasiūlymai, ir tuomet beliks tik pasirinkti, kokią transporto priemonę norėtumėte išsinuomoti. Visada rekomenduojama pasirūpinti išankstine automobilių rezervacija, nes tai užtikrins, kad tam tikrą datą tikrai rasite laisvų automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti.

Keltai pritaikyti ir neįgaliesiems

Kiekviena keltų kompanija gali pasiūlyti kajutę neįgaliesiems, tad tuo atveju, jei yra poreikis rinktis tokią kajutę, susisiekite nurodytais kontaktais, ir pasiteiraukite, ar neįgaliems žmonėms skirta kajutė yra laisva. Įprasta tvarka užsakant bilietus nėra galimybės pasirinkti neįgaliems žmonėms pritaikytos kajutės, tad dėl to reikia teirautispapildomai – susisiekus telefonu ar elektroniniu paštu jums bus rezervuota reikalinga kajutė.

Kelionė su augintiniu

Kelionė keltu kartais yra pasirenkama ir dėl to, kad tai – tikrai palanki galimybė keliaujant su augintiniu. Įsitikinsite, kad tą daryti yra tikrai labia paprasta, o procedūrų, kurias reikia atlikti, yra visai nedaug. Norintys keliauti su augintiniais turėtų užsisakyti kajutę, kuri yra skirta keliaujantiems su naminiais gyvūnais, ir pasirūpinti, kad augintinis būtų skiepytas ir turėtų pasą. Atsakingiems gyvūnų šeimininkams tai tikrai nesudarys jokių rūpesčių, o kelionė su mylimais gyvūnais gali būti dar smagesnė. Taip pat tai nepareikalaus didelių išlaidų – juk augintinius kartais tenka palikti gyvūnų viešbutyje, kas neretai kainuoja gana brangiai, o augintinis patiria stresą.

Keltų tvarkaraščiai

Visuomet svarbu žinoti tikslų laiką, kada keltas palieka uostą, todėl išanalizuokite keltų tvarkaraštį. Jį galite rasti čia – keltų tvarkaraščiai. Pasirinkę tam tikrą jus dominančią keltų bendrovę, pavyzdžiui, DFDS Seaways galėsite pasirinkti dominančios krypties tvarkaraštį pvz.: Kylis - Klaipėda, ir taip pat galėsite rasti keltų bendrovės aprašymą bei informacijos apie šios kompanijos keltus.

Informacija apie uostus

Planuojant kelionę keltu visada yra palanku susirasti informacijos apie uostą, iš kurio išplauksite. Informacijos apie uostus galite rasti čia: keltų uostai, ir pasirinkę tam tikrą jus dominantį uostą greitai galėsite susirasti apie jį informacijos. Pavyzdžiui, tuo atveju, jei išvyksite iš Liepojos uosto, informacijos apie šį uostą galėsite rasti čia: keltas iš Liepojos. Paprastai yra pateikiama bendra informacija apie keleivius dominantį uostą (koordinatės ir pan.), tačiau taip pat čia yra pateikiama informacija, kaip galima nuvykti į šį uostą, ką galima pamatyti mieste, iš kurio išvyksite, ir t.t. ši informacija visada gali padėti dar paprasčiau planuoti kelionę, ir ji gali būti kur kas turiningesnė. Nors dažnais atvejais uostas tėra tarpinė stotelė tarp tam tikrų šalių, tačiau turint laisvo laiko tikrai verta aplankyti ir miesto, kuriame įsikūręs uostas, svarbiausius ir įdomiausius objektus – tai garantuos dar turiningesnę bei įsimintinesnę kelionę.

Keltai į įvairias šalis

Kai kurios keltų kompanijos gali pasiūlyti tokį patį maršrutą, kaip ir kitos bendrovės, tad visada yra galima pasirinkti tokią kompaniją, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius.  Pavyzdžiui, jei jus domina keltų reisai į Vokietiją, galėsite rasti informacijos, kokios keltų bendrovės tai gali pasiūlyti, ir į kokius miestus kursuoja keltai. Tą padaryti bus galima iš tiesų labai greitai, jei pasirinksite tam tikrą dominančią šalį, kurių sąrašą galite rasti čia: keltai. Nesvarbu, kur jūs planuojate vykti – į Vokietiją, Airiją, Daniją, ar į kitas šalis, labai greitai galėsite rasti informacijos, kokios keltų bendrovės gali tai pasiūlyti, ir į kokius miestus galima nuvykti.  Keltų į įvairias šalispasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visada galėsite rasti tokių pasiūlymų, kurie jums būtų patys palankiausi. Palanku ir tai, kad čia rasite informacijos apie jus dominančias šalis, kas taip pat gali padėti nuspręsti, kur keliauti.

Svarbiausia informacija apie keltų kompanijas

Renkantis tinkamiausią keltų bendrovę neretai tenka įvertinti kelis svarbiausius kriterijus, tad palanku pasiskaityti apie įvairias keltų kompanijas. Informacijos apie šias bendroves galėsite rasti čia: keltų kompanijos, ir  tai galės padėti paprasčiau nuspręsti, ką vertėtų pasirinkti. Įvairių galimybių yra ne taip ir mažai, tad kiekvienu atveju keliautojai gali priimti tinkamiausią sprendimą.

Keltų bilietai geriausia kaina

Gana dažnai yra teiraujamasi, kada palankiausia pirkti keltų bilietus, kad jų kaina būtų kuo mažesnė. Vis dėlto, keltų bilietų kainos nepriklauso nuo sezono, todėl nereikės laukti, kada bilietai kainuotų kuo pigiau. Jei norite įsigyti bilietų pačia geriausia kaina, paprasčiausiai palyginkite, ką gali pasiūlyti skirtingos keltų bendrovės – neretais atvejais jos gali pasiūlyti kelionių tam tikra ta pačia kryptimi, tad galėsite įvertinti, kas siūlo kelionę pačia geriausia kaina. Kadangi visada yra iš ko rinktis, galėsite atrasti pačių palankiausių pasiūlymų, kurie geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius.

Gaukite jums reikalingą informaciją

Jei kiltų tam tikrų neaiškumų, visada galite susisiekti nurodytais kontaktais ir užduoti tam tikrus rūpimus klausimus.  Paprasčiausiai galite užpildyti užklausos formą, kurią matysite dešiniame puslapio kampe, ir netrukus gausite atsakymus į jums iškilusius klausimus.