Paslaugos

Kelionių paketavimo rezervacinės sistemos

Kelionių paketavimo rezervacinė sistema yra naudojama turizmo versle siekiant klientams pasiūlyti jungtinius kelionių paketus, į kuriuos įeina viešbučio rezervacija, pervežimo paslaugos ir lėktuvų bilietai. Sistema yra sujungta su aviabilietų rezervavimo programa, todėl automatiškai matoma, kiek galimų paketų yra (priklausomai nuo vietų lėktuve ar rezervuotų viešbučių kambarių). Tai specialus įrankis, kuris leidžia kurti įvairius paketus kelionėms tam tikriems klientams. Paprastai kelionės susideda iš trijų paslaugų komplekto – lėktuvų bilietų rezervacijos, apgyvendinimo ir papildomų paslaugų (pervežimas iš oro uosto į viešbutį ar kitą oro uostą, kelionės draudimas ir t.t.). Norint suformuoti tokį kelionės pasiūlymą reikalinga apjungti dvi ar net tris atskiras sistemas – viešbučių rezervavimo sistemą ir skrydžių rezervavimo sistemą. Sukūrėme specialų įrankį, kuris leidžia visą kelionės paketą paruošti vienoje vietoje ir jį atitinkamai valdyti. Dabar suformuoti kelionės paketą galima per kelias sekundes tiesiog įvedus kliento pageidavimus. Sistema skirta didelius klientų srautus turinčioms turizmo agentūroms ir kelionių organizatoriams.

Kelionių paketavimo rezervacinės sistemos funkcijos:

Kelionių paketavimo rezervacinė sistema įdiegiama pagal kliento pageidavimus.

Kelionių paketavimo rezervacinės sistemos privalumai ir nauda:

Domina lengvai generuojami kelionių paketai ir pasiūlymai? Pasikvieskite mūsų vadybininką išskirtinei prezentacijai. Susisiekite su mumis ir susitarkime dėl susitikimo.

Kelionių paketavimo rezervacinės sistemos kaina

Personalizuotas sprendimas paprastai neturi tikslios kainos. Kaina keičiasi priklausomai nuo kliento poreikių, turimų sistemų ir apmokomų darbuotojų skaičiaus. Tiksli kelionių paketavimo rezervacinės sistemos kaina nustatoma kruopščiai įvertinus Jūsų poreikius ir nustačius reikalingus resursus. 

Susisiekite su mumis jau dabar nurodytais kontaktais ir susitarkime dėl susitikimo! 

Tel.: +370 653 50004, arba El. paštas info@impegno.lt