Paslaugos

Programavimas

Galime sukurti bet kokio sudėtingumo interneto įrankį, nes viena iš pagrindinių mūsų paslaugų yra programavimas. Jau turime sukaupę milžinišką patirtį ir didžiulį žinių bagažą kurdami ir diegdami viešbučių ir avia bilietų rezervavimo sistemas, todėl galime įveikti ir dar daugiau iššūkių.

IMPEGNO programuotojai yra aukščiausio lygio. Tai lemia ilgametė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir darbas tik su pačiomis naujausiomis programavimo technologijomis ir tendencijomis. Mes programuojame tai, kas yra madinga ir reikalinga, todėl itin mėgstame ir vertiname savo darbą ir klientus, kurie mums suteikia dar vieną stimulą tobulėti ir gilinti savo žinias.

Programavimas – ne tik darbas, bet ir aistra, į kuriuos žiūrime labai rimtai.

Programavimas dažnai vykdomas keliais etapais. Pirmiausia, detaliai išanalizuojama rinka ir kliento poreikiai. Aiškiai nustatoma, kokių tikslų turi pasiekti mūsų programuojami įrankiai. Antras svarbus žingsnis – projektavimas. Visos programos turi būti suprojektuotos kaip įmanoma tiksliau, nes nuo to priklauso naudojami resursai ir darbų atlikimo trukmė. Trečias etapas – kruopštus darbų pasidalinimas, nes tik taip įrankiai sukuriami greičiausiai ir kokybiškiausiai. Ketvirtas etapas – testavimas. Sukurtas produktas yra visapusiškai tikrinamas ir testuojamos jo galimybės. Tai daroma kartu su klientu, kuris išsako savo paskutinius pageidavimus ir norus.

Ištestuotas ir sutvarkytas produktas yra įdiegiamas pas užsakovus ir pradedama juo dirbti. Tai vadinamoji beta stadija, kai produktas yra veikiantis, tačiau dar neišbaigtas. Klientui padirbėjus su naujais sukurtu įrankiu, atsiranda daugiau pasiūlymų, kaip galima jį patobulinti, todėl daromas dar vienas atnaujinamas ir tada produktas laikomas galutiniu. Tolimesni pakeitimai yra jau klientų poreikių tenkinimas.

IMPEGNO programavimo paslaugos yra aukščiausio lygio, todėl užsisakę pas mus, gausite tik kokybišką ir patikimą sprendimą, kuris padės sutaupyti Jums didelius pinigus.

Susisiekite su mumis jau dabar nurodytais kontaktais ir užklauskite programavimo kainų!

Tel.: +370 653 50004, arba El. paštas info@impegno.lt