Paslaugos

Viešbučių rezervacinės sistemos

Viešbučių rezervacinė sistema yra IMPEGNO sukurtas produktas, skirtas turizmo verslo segmentui, kuris aktyviai dirba su įvairių viešbučių rezervavimu ir užsakymais, taip pat ir su kelionių organizavimu. Nors pats produktas yra gana standartizuotas, kiekvienam klientui jį įdiegsime atskirai, išsiaiškinę jo konkrečius poreikius ir susipažinę su numatoma verslo strategija.

Pagrindinės viešbučių rezervacinės sistemos funkcijos

Viešbučių rezervacinės sistemos privalumai ir nauda:

  1.  Viešbučių sistema pagreitina darbą ir informacijos valdymą keletą kartų, nes visi duomenys yra po ranka ir gali būti greitai išfiltruojami pagal tam tikrus kriterijus. Tai ypač patogu, kai apgyveninimas parduodamas telefonu arba gyvai.
  2.  Sistema nesunkiai įdiegiama ir pritaikoma kiekvieno kliento poreikiams.
  3.  Rezervavimo sistema yra nuolatos tobulinama ir atnaujinama, tad klientai visada gali naudotis naujausiomis sistemos versijomis, kas užtikrina stabilų veikimą ir saugumą.
  4.  Viešbučių rezervavimo sistema yra kuriama kartu su profesionaliais turizmo agentais, todėl atitinka visus reikalavimus ir standartizuoja daugybę turizmo agentūros funkcijų bei procedūrų.
  5.  Lanksčios rinkodaros funkcijos leidžia taikyti įvairias nuolaidas naujiems ir lojaliems klientams automatizuotai – taip sutaupoma nemažai laiko vedant nuolaidų informaciją.
  6.  Automatizuota atsiskaitymo sistema, sujungta su buhalterinėmis programomis, sumažina žmogiškųjų klaidų riziką iki minimumo.
  7.  Sistema lengvai integruojama su kitomis turizmo versle naudojamomis sistemomis, pirmiausiai su skrydžių užsakymų ir valdymo sistema, taip pat gali būti sujungta ir su automobilių nuomos sistema esant poreikiui (nors IMPEGNO tokios sistemos nekuria ir nepalaiko).

Domina sklandesnis ir spartesnis viešbučių rezervavimas? Pasikvieskite mūsų vadybininką išskirtinei prezentacijai. Susisiekite su mumis ir susitarkime dėl susitikimo.

Viešbučių rezervacinės sistemos kaina

Viešbučių rezervacinės sistemos kaina priklauso nuo keleto kriterijų, kuriuos norėtume išsiaiškinti susitikimo metu. Po pirmojo susitikimo galėsime įvertinti Jūsų poreikius ir nustatyti projektui reikalingų resursų sąrašą, tad kaina paaiškės tik tuomet.

Susisiekite su mumis jau dabar nurodytais kontaktais! 
 

Tel.: +370 653 50004, arba El. paštas info@impegno.lt